profesjonalny przewóz osób dla wymagających klientów

wynajem limuzyn, mikrobusów i autokarów

wyłącznie doświadczeni kierowcy

bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróży

nowoczesna flota luksusowych samochodów

komfortowe transfery na lotniska

wyjazdy na konferencje i imprezy integracyjne

przewozy biznesowe dla firm i instytucji


Wynajem limuzyn

Wyjątkowy gość, niezwykła okazja, chęć zapewnienia niezapomnianej atrakcji są częstymi przyczynami, dla których decydujemy się na wynajem limuzyny. Jest to nie tylko podkreślenie wagi i doniosłości danego wydarzenia (np. ślubu), ale także zapewnienie wyjątkowo komfortowych warunków podróżowania.

Limuzyna z kierowcą jest oznaką luksusu. Do niedawna widywana była jedynie przed czerwonymi dywanami, na które wysiadały z ekskluzywnego samochodu gwiazdy światowego formatu. Dziś usługa ta jest dostępna niemal dla każdego, kto potrzebuje limuzyny na odpowiednią okazję.
Ślubny samochód

Często limuzyny wynajmowane są na uroczystości. Jedną z popularniejszych są śluby, na które państwo młodzi wybierają się takim właśnie pojazdem. Wynajem samochodu na ślub jest bardzo ważny, a auto musi być dostosowane nie tylko do okoliczności, ale przede wszystkim oczekiwań pary młodej. To ich życzenia powinny być spełnione, a ten dzień powinien wyglądać dokładnie tak, jak sobie to wymarzyli.

Ślubne limuzyny pozwalają przewieźć nie tylko parę młodą, ale w zależności od modelu, także świadków czy drużbów. Jest to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, zapewniające sprawny transport najważniejszych osób na tej uroczystości.


Limuzyna na potrzeby firmy

Często, prowadząc firmę, zapraszamy gości, którzy są dla nas bardzo ważnymi partnerami handlowymi. Wymagają oni odpowiedniego przyjęcia, zorganizowania czasu i transportu w mieście. Ważne jest, aby samochód był właściwy do rangi osoby, którą chcemy podjąć. Warto wówczas skorzystać z opcji wynajmu limuzyny, co pozwoli na odpowiednie zadbanie o naszego kontrahenta.

Wynajem limuzyn Warszawa to usługa bardzo popularna. Z uwagi na wielkość miasta można wybierać nie tylko spośród przedsiębiorców, ale przede wszystkim modelu i rodzaju samochodu. Limuzyna dla firm stała się tym samym powszechna, a konkurencja wymusiła dostosowanie oferty indywidualnie do każdego klienta. Warto zatem, decydując się na skorzystanie z tej usługi, określić dokładnie, jakie możliwości najmu nas interesują i ustalić je z firmą transportową.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 101 116

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego klienci nas polecają

Najwyższy komfort podróży | W naszej ofercie posiadamy tylko nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy. Gwarantuje to najwyższy komfort podroży który jest dla nas priorytetem!

Wykwalifikowani kierowcy | Zatrudniamy wylącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające licencję międzynarodową na przewóz osób aby podróż była bezpieczna i przyjemna!

Rabaty dla stałych klientów | Każdego dnia powiększamy grono naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę specjalną, z której możesz skorzystać również Ty!

Zaufali nam