profesjonalny przewóz osób

wynajem limuzyn, mikrobusów i autokarów

wyłącznie doświadczeni kierowcy

bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróży


Wyjazdy na konferencje

Firmy, które organizują szkolenia, czy konferencje dla swoich pracowników, często decydują się jednocześnie na zapewnienie transportu. Nie dotyczy to jedynie konferencji wyjazdowych, ale także tych organizowanych w mieście, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Zorganizowany transport na konferencje firmowe będzie gwarancją, że wszyscy uczestnicy dotrą na czas. Minimalizuje to także koszty, które firma ponosi na organizację, ponieważ nie ma konieczności zwracania indywidualnych kosztów podróży każdemu uczestnikowi, co w przypadku pracodawców zatrudniających kilkaset osób, może stanowić znaczny wydatek.
Bus dla firm

Wynajem busa dla firmy jest także niezbędny w sytuacji, kiedy zapraszamy kontrahentów na spotkanie biznesowe. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie transportu tak, aby wszyscy goście czuli się komfortowo i mieli zapewnioną pełną swobodę podróży. Nieznajomość miasta, duży ruch w określonych godzinach, czy zakaz wjazdu do wielu stref mogą sprawiać duży kłopot osobom przyjeżdżającym do nas spoza miasta. Warto wówczas skorzystać z oferty zorganizowanego transportu, który rozwiąże te problemy.

Bus dla firm można wynająć nie tylko na krótkie, lokalne trasy. Bardzo często wyjazdy biznesowe odbywają się do innych miast, czy też sąsiednich krajów. Wybranie tej opcji pozwoli wszystkim uczestnikom na ekspresowe dotarcie na miejsce oraz zapewni komfort podróżowania, dostosowany do indywidualnie ustalonego planu.
Odpowiednia flota

Transport dla firm to nie tylko odpowiednie warunki podróży, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. Dbanie o jakość floty samochodów, częste badania techniczne, dobór właściwych kierowców, którzy legitymują się odpowiednią wiedzą, kulturą i doświadczeniem to elementy, jakie powinny decydować o wyborze firmy transportowej.

Zapewnienie każdemu Klientowi najwyższej jakości świadczonych usług, przy zachowaniu maksymalnych norm bezpieczeństwa jest podstawą. Wyjazdy na konferencje muszą być bowiem nie tylko realizowane w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim bezpieczne.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 101 116

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego klienci nas polecają

Najwyższy komfort podróży | W naszej ofercie posiadamy tylko nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy. Gwarantuje to najwyższy komfort podroży który jest dla nas priorytetem!

Wykwalifikowani kierowcy | Zatrudniamy wylącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające licencję międzynarodową na przewóz osób aby podróż była bezpieczna i przyjemna!

Rabaty dla stałych klientów | Każdego dnia powiększamy grono naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę specjalną, z której możesz skorzystać również Ty!

Zaufali nam