profesjonalny przewóz osób dla wymagających klientów

wynajem limuzyn, mikrobusów i autokarów

wyłącznie doświadczeni kierowcy

bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróży

nowoczesna flota luksusowych samochodów

komfortowe transfery na lotniska

wyjazdy na konferencje i imprezy integracyjne

przewozy biznesowe dla firm i instytucji


O firmie

Od 2003 roku oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi przewozowe. Od początku zdobywamy zaufanie klientów terminowością, świetnie wyszkolonymi kierowcami, którzy są gwarancją bezpiecznej podróż oraz bogato wyposażonymi samochodami.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu każdego dnia, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów, traktując każdego indywidualnie.

Mikrobusy Jarosław Gawłowski to firma polecana każdego dnia! Z naszych usług skorzystało już ponad 1,000 firm i każdego dnia liczba ta stale rośnie, powiększając nasze doświadczenie, które w tej branży jest bezcenne. Dzięki temu staliśmy się uznaną marką, która wyróżnia się na tle konkurencji!

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 101 116

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego klienci nas polecają

Najwyższy komfort podróży | W naszej ofercie posiadamy tylko nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy. Gwarantuje to najwyższy komfort podroży który jest dla nas priorytetem!

Wykwalifikowani kierowcy | Zatrudniamy wylącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające licencję międzynarodową na przewóz osób aby podróż była bezpieczna i przyjemna!

Rabaty dla stałych klientów | Każdego dnia powiększamy grono naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę specjalną, z której możesz skorzystać również Ty!

Zaufali nam