profesjonalny przewóz osób dla wymagających klientów

wynajem limuzyn, mikrobusów i autokarów

wyłącznie doświadczeni kierowcy

bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróży

nowoczesna flota luksusowych samochodów

komfortowe transfery na lotniska

wyjazdy na konferencje i imprezy integracyjne

przewozy biznesowe dla firm i instytucji


Wyjazd na imprezę integracyjną

Każda impreza firmowa jest dużym wydarzeniem w firmie. Ustalenie terminu, zapewnienie odpowiedniego noclegu, wyżywienia, atrakcji to tylko kilka podstawowych elementów, z jakimi muszą zmagać się organizatorzy. Jednym z ważniejszych jest także transport, który zapewniamy uczestnikom.

Decydując się na zaproszenie zespołu na imprezę integracyjną, należy pomyśleć o zorganizowaniu właściwego transportu umożliwiającego dojazd i powrót. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę charakter spotkania oraz bezpieczeństwo jego uczestników. Warto również pamiętać, iż sama podróż na spotkanie firmowe, jest już elementem integrującym zespół.
Bus z kierowcą dla firm

Decydując się na wybór firmy transportowej, powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim ilość osób, które będą uczestniczyć w spotkaniu. Dzięki temu wybierzemy właściwy środek transportu, którym najczęściej będzie bus dla firm. Są to samochody o odpowiedniej ilości miejsc, zapewniające komfort i bezpieczeństwo przejazdu.

Wybierając bus z kierowcą pamiętajmy, aby sprawdzić należycie stan bezpieczeństwa podróżujących. Kierowca musi charakteryzować się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów, ale przede wszystkim doświadczeniem. Jeśli wybieramy się w długą trasę, konieczne będzie skorzystanie z dwóch kierowców, którzy wzajemnie będą się zastępować. Pozwoli to na dostosowanie się do obowiązujących regulacji prawnych w zakresie czasu pracy kierowców, ale przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.


Impreza integracyjna na miejscu

Impreza integracyjna, która odbywa się w mieście, w którym prowadzimy firmę, lub nawet w siedzibie będzie należała do udanych, jeśli również w takim wypadku zapewnimy uczestnikom odpowiedni transport. Bus Warszawa to oferta kierowana do firm zlokalizowanych w stolicy. Każdy przedsiębiorca, który decyduje się na zorganizowanie integracji w mieście, może dowieźć i odwieźć pracowników o ustalonej porze.

Ważne jest, aby wcześniej wstępnie określić godziny transportu powrotnego, szczególnie jeśli ma odbywać się w późnych godzinach nocnych. Podobnie jest z podróżą w godzinach szczytu. Należy z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić bus, a kierowca wstępnie określi czas dojazdu w chwili największych korków lub też zaproponuje alternatywną trasę.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 101 116

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego klienci nas polecają

Najwyższy komfort podróży | W naszej ofercie posiadamy tylko nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy. Gwarantuje to najwyższy komfort podroży który jest dla nas priorytetem!

Wykwalifikowani kierowcy | Zatrudniamy wylącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające licencję międzynarodową na przewóz osób aby podróż była bezpieczna i przyjemna!

Rabaty dla stałych klientów | Każdego dnia powiększamy grono naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę specjalną, z której możesz skorzystać również Ty!

Zaufali nam