Transfer na lotnisko

Wyjazd wakacyjny to nie tylko wybór właściwej oferty, kraju przeznaczenia, czy terminu dogodnego dla wszystkich. To również problem dojazdu na lotnisko. Często, wybierając zagraniczne wakacje, zastanawiamy się, jak właściwie zorganizować dojazd do portu lotniczego, aby nie spóźnić się na samolot i przede wszystkim bezpiecznie dotrzeć na miejsce.

Jedną z metod, często stosowaną, są parkingi lotniskowe. Jednak nie zawsze ta forma jest opłacalna. Jeśli dojeżdżamy do lotniska z odległego miejsca w kraju, dużym kosztem mogą być nie tylko opłaty za paliwo, ale także za postój samochodu na parkingu. Warto wówczas zdecydować się na transfer na lotnisko wynajętym busem.

Sprawny i bezpieczny dojazd na lotnisko

Niezależnie z którego lotniska w stolicy wylecimy na wakacje, bus na wynajem będzie najlepszym rozwiązaniem. Szczególnie dla osób, które nie znają Warszawy i dojazd własnym samochodem byłby utrudniony choćby z tego względu. Transfer na Okęcie, niezależnie od miejsca, gdzie będziemy odebrani przez kierowcę, będzie nie tylko szybszy, ale także bezpieczniejszy. Komfortowe samochody, wyposażone w duży bagażnik, umożliwiają wygodną podróż.

Problemem nie będzie również transfer do Modlina, który oddalony jest od Warszawy o 36 km. Ustalenie odpowiedniej godziny i miejsca odbioru będą gwarancją zdążenia do odprawy lotniskowej. Warto zatem odpowiednio wcześniej, kiedy tylko znana jest godzina wylotu, zamówić usługę transferu na lotnisko, aby mieć pewność, iż w konkretnym dniu będzie ona dostępna.

Odbiór po wakacjach

Wiele samolotów, szczególnie z dalekich kierunków, ląduje późną nocą bądź wczesnym rankiem. Warto zatem wziąć pod uwagę ten aspekt i wcześniej zamówić transport z lotniska do miejsca docelowego w kraju, czy dworca, z którego udamy się w dalszą podróż. Dokładne podanie godziny przyjazdu po nasz odbiór będzie wymagane dopiero po wylądowaniu i odbiorze bagażu. Gwarantuje to sprawny odbiór i niweluje konieczność oczekiwania na kierowcę.

Częstymi klientami są także firmy. Bus dla firm jest przystosowany do odpowiedniej ilości osób, którą zgłaszamy w momencie rezerwacji usługi. Samochody są komfortowe, wyposażone odpowiednio do długości trasy, jaką będą pokonywać. Warto zatem wcześniej dokonać rezerwacji, aby wybrać bus na lotnisko najbardziej odpowiedni do naszych potrzeb.