Wyjazdy wakacyjne, czy delegacje służbowe coraz częściej realizujemy samolotem. Oferta połączeń lotniczych jest tak ogromna i konkurencyjna w stosunku do innych form transportu, że dużo osób decyduje się na zakup biletu lotniczego. Problemem jest zwykle dotarcie na lotnisko szczególnie w sytuacji, gdy nie mieszkamy w mieście, z którego będziemy wylatywać.

Lotnisko Modlin realizuje coraz więcej operacji lotniczych, z uwagi na szeroką ofertę przewoźników, jaka współpracuje z portem. Lotnisko znajduje się pod Warszawą i lot z Modlina wiąże się z koniecznością dojazdu 36 km. Warto w takiej sytuacji rozważyć możliwość wynajmu busa, który z centrum Warszawy zawiezie nas bezpiecznie do terminala lotniczego.

Transfer na lotnisko

Transfer na lotnisko to usługa, która musi być zrealizowana przede wszystkim punktualnie. Klienci mają wyznaczoną godzinę, o której muszą stawić się przy stanowisku odprawy, aby o czasie dotrzeć do samolotu. Samodzielna podróż może spowodować opóźnienia, związane choćby z koniecznością zaparkowania auta, czy przejazdu przez zatłoczone centrum miasta.

Wynajem busa rozwiąże ten problem, ponieważ doświadczenie kierowcy pozwoli na oszacowanie najbardziej optymalnego czasu dojazdu na lotnisko, alternatywnej trasy, jeśli miasto jest zakorkowane. Mamy pewność, iż zostaniemy podwiezieni bezpośrednio pod wejście do terminala, co pozwoli na komfortowe rozpoczęcie podróży, bez konieczności przemierzania dalekich odległości z bagażami.

Busy VIP

Chcąc zapewnić sobie i naszym współpasażerom najwyższy komfort podróży, warto wynająć busy VIP. To pojazdy wyposażone w podwójną klimatyzację, skórzane fotele o odpowiednim ustawieniu, sieć WiFi na pokładzie, czy możliwość serwisu posiłków oraz napoi. Jest to opcja, którą często wybierają firmy, realizując podróże biznesowe.

Decydując się na opcję VIP musimy także pamiętać, iż busy te umożliwiają skorzystanie z DVD na pokładzie, czy z zestawu nagłośnieniowego. To ważne aspekty szczególnie w sytuacji, kiedy podróżujemy wraz z przewodnikiem. Często, szczególnie dla delegacji zagranicznych, rolę przewodnika pełni ktoś z pracowników lokalnej firmy, który już na etapie dojazdu z lotniska do hotelu prezentuje walory okolicy i samej Warszawy gościom.

Decydując się na wynajem busa w Warszawie, który zapewni nam transfer na lotnisko w Modlinie, powinniśmy pamiętać, aby wybrać ofertę przewoźnika sprawdzonego. Musimy mieć pewność, iż nasz przejazd dobędzie się w komfortowych i bezpiecznych warunkach.