O firmie

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi przewozowe. Od lat zdobywamy zaufanie klientów terminowością, świetnie wyszkolonymi kierowcami, którzy są gwarancją bezpiecznej podróż oraz bogato wyposażonymi samochodami. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu każdego dnia, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów, traktując każdego indywidualnie. Mikrobusy Jarosław Gawłowski to firma polecana każdego dnia! Z naszych usług skorzystało już ponad 500 firm i każdego dnia liczba ta stale się powiększa, powiększając nasze doświadczenie, które w tej branży jest bezcenne. Dzięki temu staliśmy się uznaną marką, która wyróżnia się na tle konkurencji!

Najwyższy komfort podróży

W naszej ofercie posiadamy tylko nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy. Gwarantuje to najwyższy komfort podroży który jest dla nas priorytetem!

Wykwalifikowana kadra

zatrudniamy tylko osoby z doświadczeniem, posiadające licencję międzynarodową na przewóz osób tak aby podróż z Mikrobusami była bezpieczna oraz przyjemna!

Rabaty dla stałych klientów

każdego dnia powiększamy grono naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę specjalną, z której możesz skorzystać również Ty!